Nieżyt nosa oraz średniej wielkości przepuklina rozworu przełykowego

Witam. Od maja mam problem ze sciekaniem wydzieliny do gardła i dyskomfort przy przelykaniu. Lekarze stwierdzili nieżyt nosa oraz średniej wielkości przepukline rozworu przelykowego. Od paru miesięcy mam wystający,zniekształcony lewy migdałek podniebienny lekarze mówią że to nic takiego i żeby nie wycinać. Proszę o pomoc co mam robić.

Witam , jakiej pomocy oczekuje Pan ode mnie na odległość W-wa-Szczecin?!?! Proszę szczegóły Pana stanu zdrowia i ew. leczenia omówić z lekarzami,którzy Pana badają na codzień!!! z.żurawski