Nieżyt żołądka a konieczność gastroskopii

Witam. Przez tydzien bardzo bolal mnie zoladek. Bylo to klucie, sciskanie, nasilanie bolu po posilku i mdlosci. Wybralam sie do wykwalifikowanego lekarza irydologa, ktory stwierdzil, ze ewidentnie mam niezyt zoladka i zaawansowana nerwice (co mam potwierdzone u lekarza juz od paru lat). Wrzodow podobno nie mam. Bole minely. Czy w zwiazku z tym konieczna jest gastroskopia?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza