Niski poziom GRAN I MID w badaniu krwi

Chciałam się zapytać co oznacza zbyt niski poziom GRAN I MID w badaniu krwi. GRAN wznosi u mnie 2,6 a norma jest od 3,5 a MID 0,1 a norma od 0,2. Czy coś powinnam zmienić w swojej diecie? Czy powinnam iść do lekarza i omówić wyniki czy jest to takie niskie odchylenie i nie ma większego sensu? Serdecznie dziękuję za pomoc

Witam. Jeśli pozostałe parametry są w normie nie ma powodów do niepokoju. Taki wynik najprawdopodobniej świadczy o przebytej w ostatnim czasie infekcji wirusowej.