Wynik morfologii krwi 15-letniego chłopaka

Witam! Dzisiaj odebrałam wyniki badań morfologii mojego 15-letniego syna i zaniepokoił mnie niski poziom WBC-3,5.Poza tym inne parametry ma na następującym poziomie: Lymph.-1,6 ;Mid.-0,4; Gran.-1,5; Lymph% 44,9; Mid.-12,1%;Gran%-43;HGB-12,4,RBC 4,51;HCT -36, MCV-36,0; MCH-79,9 i pozostałe w normie. Piszę do Pana , gdyż Pani Doktor może nas przyjąc dopiero po weekendzie a ja się bardzo niepokoję. Z góry dziękuję za odpowiedż.

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy syn ma jakieś objawy? Wynik jest niewiele poniżej normy, wskazana obserwacja, kontrolna morfologia za miesiąc.
Pozdrawiam