Niski poziom leukocytów a kontrolna morfologia

Badanie krwi 26-latka/ Wzrost LYMPH i MXD a obniżenie NEUT LYMPH% 45,4% MXD% 12,3% NEUT%42,3% MXD 0,50 norma 0,22-2,22 NEUT 1,70 norma 1,50-6,00 Morfologia była robiona w styczniu 2013 r.Kontrolna przez samego siebie,jak czuje sie Moj organizm i równieź leukocuty wyszły podobnie(nioska ilosc) Nie uskarżam się na żadną grypę/przeziębienie i etc.nie pale papierosówa alkohol spożywam okazjonalnie.

Witam! Na wstępie muszę zaznaczyć, iż trudno jest interpretować pojedyncze parametry morfologii krwi, w oderwaniu od całości badania. Jeżeli poziom leukocytów znajduje się poniżej normy należy wykonać ręczny rozmaz układu białokrwinkowego, który jest badaniem o wiele bardziej dokładnym niż przedstawiona analiza automatyczna.