Niskie ciśnienie i puls oraz zmęczenie i częste oddawanie moczu u 14-latki

Co mojej córce jest ? Moje dziecko ma 14 lat. Od paru miesięcy ma niskie ciśnienie np. 80/60 lub 90/60. Puls ma także niski 70-60. Ostatnio też bardzo szybko się męczy, przybrała na wadzę 5 kg w dwa tygodnie. Chodzi do toalety w nocy chociaż nigdy się to nie zdażało, ale w dzień korzysta czasami nawet 3 razy dziennie i tego moczu jest mało. Prawie cały czas jest drażliwa i nerwowa ale zawsze jest zmęczona. Czasami bardzo mocno bije jej serce ale nie szybko. Co jej może być ?

Szanowny Panie,
Opisane objawy pasują do wielu chorób. Przede wszystkim należy wykluczyć przyczyny endokrynologiczne (niedoczynności) oraz choroby układu krążenia.
Badający lekarz na pewno ukierunkuje dalsze postępowanie.,
z poważaniem,
J.Zachwieja