Niskie ciśnienie u 35-latki

Witam mam pytanie od 3 dni mam cisnienie krwi 100/60 95/60 puls norma a do tej pory mialam 120/80 lub troche wyzsze dodam ze czuje sie dobrze.Czy mam sie martwic.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność lub nie dalszych badań dodatkowych, ewentualnych dodatkowych konsultacji bardziej specjalistycznych.