Co robić, aby podwyższyć ciśnienie?

Wysoki puls. Witam choruje na Hashimoto - i mam troche wyzszy puls. Echo serca wyszlo dobrze . Dodatkowo mam niskie cisnienie 110/70. Gdy stoje - albo chodze - delikatnie cisnienie mi spada i puls gwaltownie rosnie - odczuwam niepokoj. Gdy stoje chwytam sie lekko za szyje - gdy siedze daje noge na noge i mam wyzsze cisnienie. Gdy mam wyzsze cisnienie puls spada. Biore coddziennie rano 1/4 tabletki nebiletu - na obnizenie pulsu - czy on rowniez obniza cisnienie ? Co robic aby podwyzszyc cisnienie

Aleksander Ropielewski

Nebilet obniża ciśnienie tętnicze krwi. Z Pańskiego opisu nie wynika, aby istniała konieczność farmakologicznego podwyższenia ciśnienia.