Niskie libido przy stosowaniu Atywii

Witam ! Od miesiąca zażywam atywię i od paru dni seronil. Moim problemem jest zerowe libido a sex od paru tygodni wręcz mnie obrzydza odczuć przy nim nie mam nawet najmniejszych orgazmu brak -nigdy tak nie miałam ! Co mam robić czy to przejdzie po dłuższym stosowaniu atywi i seronilu czy będzie gorzej ? Nie chce też chudnąć bo niektóre tabletki ochronne przy antykoncepcji wspomagają odchudzanie ! Co robić bardzo mi na tym zależy !POMOCY

Piotr Pilarski

Seronil zaczyna działać po 3-4 tygodniach. Antykoncepcja może powodować obniżenie libido po kilku cyklach powinno się to unormować. To że tabletki ochronne wspomagają odchudzanie nie oznacza że zaraz Pani schludnie po mimo takiego zamiaru dlatego sugeruje używanie tych preparatów.

Pozdrawiam.