Normalne miesiączki a obawy o ciążę

Witam, czy moźliwe jest żebym mimo dwóch normalnych miesiaczek i 3 negatywnych testów była w ciazy ? Podejrzewam 11-13 tydzien ciazy,. Żadnych objawów, poza powiekszonymi piersiami i zaokrąglonym brzuszkiem (a może to tylko moja wyobraźnia) . Miesiaczki mam bardzo nieregularne, a o dziwo te dwie ostatnie wystąpiły normalnie. Wykonałam 3 testy ciazowe-cyfrowe. Czy normalna miesiaczka w ciazy może występować ? Czy testy ciazowe mogły sie pomylić..?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Czasem w ciąży zdarza się krwawienie ale nie jest to normalna miesiączka. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest bliskie zero.