Nowotwor kości u ojca

Moj ojciec ma raka kosci , ale lekarze mowia ze morfologia jest ok , to jak to rozumiec , wlasnie jest w szpitalu dostal podwojna dawke naswietlania. Wczesniej powiedziano ze szpik nie produkuje krwi .Prosze czy mozecie Mi to wytlumaczyc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nawet jeśli Pani tata ma nowotwór kości, wynik morfologii może być prawidłowy. Jedno zdecydowanie nie wyklucza drugiego. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, proszę porozmawiać z lekarzem, który prowadzi leczenie Pani taty.