Nowotwór niezłośliwy skóry kończyn dolnych łącznie z biodrem

Dobry wieczór!! Miałem usunięte dwie zmiany 1-Naevus pigmentosus praecipue dermalis Excisio completa 2-Naevus pigmentosus epidermo-dermalis papillomatosus Excisio completa Proszę o przetłumaczenie.Pani dermatolog do lekarza pierwszego kontaktu napisała tak-Nowotwór niezłośliwy skóry kończyn dolnych łącznie z biodrem.Proszę o informację która to była zmiana nowotworowa a może oby dwie.Proszę o przetłumaczenie i wyjaśnienie.Bardzo dziękuję.

OBIE ZMIANY NIE BYŁY ZŁOŚLIWE!!! Były to znamiona barwnikowe - łagodne! 1.znamię barwnikowe głównie skórne.Wycięcie całkowite , 2.znamię barwnikowe skórno-naskórkowe brodawkowate.Wycięcie całkowite. Jest Pan z nich wyleczony!!! zż