Nowotwór płuc a POCHP

Mój tata ma 68 lat od przeszło 2 lat walczymy z nowotworem płuc, który przerzucił się z lewego na prawe płuco, nie kwalifikował się do zabiegu, była radioterapii, brachyterapia i hipertermia. Dostał krwotok z płuc przywrócił się wczoraj, był reanimowany, leży na intensywnej terapii zaintubowany. Mieliśmy jeszcze zaplanowaną radioterapię na przyszły tydzień bo guzy się powiększyły. Ma pochp, płuca są w kiepskim stanie... Czy to prawda że nie ma już szans aby się obudził???

Stan pacjenta należy uznać za bbb.poważny i nie rokujący dobrze!!! Natomiast odpowiedzi na pytanie czy Tata się obudzi nie jest w stanie udzielić nikt na Świecie!!! zż