Nudności, osłabienie i ból brzucha u 11-latki

Witam, Moja 11 letnia córka od soboty się źle czuje. pierwszego dnia było jej niedobrze, zbierało się jej na wymioty i była bardzo słaba, tego dnia ze 3 razy zwymiotowała.następnego dnia już nei było wymiotów tylko ogólne osłabienie, ciągle leżenie w łóżku, niejadła dużo dlatego pewnie była barzo osłąbiona.Od 3 dnia jest lepiej ale ma trochę biegunki i od czasu do czasu boli ją bardzo brzuch. Je już lepiej ale jestesmy w Irlandii i nei wiem co jej podawać, pije sporo i je coraz więcej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza pediatry.