O czym mogą świadczyć omdlenia, mdłości oraz ostry ból głowy?

Witam Kilka tygodni temu omdlałam w kościele, co było do mnie nie podobne gdyż nigdy nie mdlałam, przez cały dzień po tym zdarzeniu miałam mdłości i ostry ból głowy. Te dolegliwości trzymały się kilka dobrych dni, piłam dużo wody oraz wypoczywalam, nie byłam narażona na stres. Ataki mdłości potrafiłam mieć od samego rana do wieczora, bez wymiotów, nie mogłam się podnieść z łóżka bo miałam zawroty głowy. Objawy te ustały jednak dziś dostałam niepokojącego bólu brzucha, zaraz po zjedzeniu przy zgięciu czułam kłujący ból. Przed spaniem napilam się wody i ból ten powrócił, czułam go nawet uciskajac brzuch z lewej strony. Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje. Dodam tylko, że nie jestem w ciąży, jestem świeżo po miesiączce.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.