O czym mogą świadczyć wymioty nawet po niewielkiej ilości alkoholu?

Dzień dobry od pewnego czasu po małej dawcę alkoholu wymiotuje,nigdy tak nie miałam.A teraz za każdym razem gdy bire alkohol do ust jest mi nie dobrze czy to może być oznaka ciazy ?

Alkohol może działać alergizująco, podrażniająco błonę śluzową żołądka - stąd objaw