O czym może świadczyć ból biodra?

Dzień dobry Mam 42 lata i od kilku tygodni dokuczał mi ból w okolicach biodra i jakby pieczenie w okolicy uda. Tydzień temu ból stał się tak dokuczliwy , że aby się poruszać mocno kuleję. Wizyta na ostrym dyżurze zakończyła się receptą na mydocalm. Dziś odebrałam wyniki rtg w którym napisano - Na poziomie L4-L5 dyskopatyczniesienia obniżona przestrzeń krążka m-kręgowego z asymerią głównie od strony tylnej i bocznej prawej. I odczyn wzmożonej sklerotyzacji w przedniej sąsiadującej części trzonów po stronie prawej i małe osteofity w zakresie przednich i bocznych krawędzi trzonów po stronie prawej i z zakresie dolnej krawędzi trzonu L4 Proszę mi poradzić co powinnam i jakie są wskazania przy takich dolegliwościach zanim dostanę się do neurologa (termin styczeń) czy do ortopedy (grudzień). Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego aby po lacznie analizie odpowiednio dalej pokierować