O czym może świadczyć ból kolana i trudności z chodzeniem?

Wczoraj w nocy skakalam na takiej zabawie, ,,miotła'' i do okoła był dmuchany materac. Jak już schodziłam z tego to zabolało mnie kolano ale dało się wytrzymać więc to zignorowałam. Jednak z czasem jak chodziłam to zaczynało coraz bardziej boleć.. Samo dotykania nie boli, nie ma też obrzęku, ale nie mogę ani zginąć ani wyprostować nogi... Chcę się zapytać czy to coś poważnego i czy przejdzie samo no w sobotę do Hiszpanii lecę.

Lek. Michał Lenard

Z Pani opisu nie wygląda to groźnie, sugeruję smarować kolano maścią przeciwbólową. Objawy powinny po pewnym czasie ustąpić. Pozdrawiam!