O czym może świadczyć ból w miejscu uderzenia?

Uderzyłem się w prawą stronę (wątroba).Boli mnie z prawej strony szczególnie przy wstawaniu z łóżka. Proszę o poradę. Kazimierz

Możliwe dolegliwości bólowe tej okolicy po uderzeniu, nie wiem niestety co to za uraz, jak silny. Nie mogę wykluczyć krwiaka w tej okolicy, zalecałabym USG jeżeli uderzenie było duże a ból jest silny. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.