Czym może być spowodowany ból ramienia?

Dzień dobry W maju zaczęło boleć mnie prawe ramię. Lekarka rodzinna przepisała mi doustne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, które wprawdzie pomogły na ból, ale zaszkodziły na żołądek, więc je odstawiłam. Ból powrócił i dostałam skierowanie do ortopedy, który skierował mnie na zabiegi - krioterapię, laser i ultradźwięki, które przyniosły częściowy rezultat. Kiedy zabiegi się skończyły ból powrócił po tygodniu. Udałam się wówczas do reumatologa, który wykonał USG i stwierdził, że jest płyn w torebce stawowej w barku. Ściągnął ten płyn i przepisał środek przeciwbólowy. Dzięki temu ból ustąpił na około 3-4 tygodnie. Ponownie jednak wrócił ze zwiększoną siłą i objął całą prawą stronę - ramię, barkę i kark i szyję. Bardzo proszę o poradę, czym może być spowodowany ból oraz do jakiego lekarza się udać. Z góry dziękuję. Anna, lat 65.

Ja zalecałabym konsultację z ortopedą, mogą to być zmiany zapalne stawu ramiennego. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.