O czym może świadczyć mniejsze oko u niemowlęcia?

Mniejsze oczko u dziecka 2 miesiącznego . Dziecko urodziło się z oczkiem spuchnietym , i to oczko jest mniejsze .Proszę powiedzieć czy to oczko będzie normalne

Asymetria twarzy to zjawisko naturalne, jednak jeżeli Pani jest zaniepokojona wielkością szpary powiekowej - najlepiej aby sytuację ocenił pediatra. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.