O czym może świadczyć opuchlizna stopy przy urazie kolana?
Żona dwa dni temu doznała urazu kolana, stąpnęła nienaturalnie i coś się skręciło. Byliśmy na SORze na RTG nie widać uszkodzeń kości, natomiast jest silny ból nogi od stopy po pół uda. Wizytę u ortopedy mamy umówioną na dziej jutrzejszy, ale niepokoi mnie że zamiast opuchlizny kolana zaobserwowaliśmy opuchliznę stopy, czym to może być spowodowane? I czy można poczekać jeszcze jeden dzień czy coś na CITO działać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Sadze ze należy ponownie zgłosić się na sor przy powyzej opisywanych objawach