O czym może świadczyć plamka na skórze?

Witam , jakiś czas temu z wewnętrznej strony uda zaobserowałam małą plamkę, Nie boli , nie swędzi jednak na dzień dzisiejszy mocno sie rozrosła jest to nierówne kółko w środku tak jakby puste a obręcz to male czerwone kropeczki , nie jest wypukła , lekko szorstka. Co to może być, zauważyłam że kolejna taka plamka pojawiła się na Biodrze i jeszcze jedna na udzie drugiej nogi w wewnętrznej strony . Proszę o pomoc

Witam jasnowidzem nie jesteśmy aby ocenić, zbadać zmianę bez jej obejrzenia. Prosze udać sie do dermatologa i wykonać badanie dermatoskopem. Po badaniu lekarz będzie mógł rozpoznać zmianę i wdrożyć odpowiednei leczenie.