O czym może świadczyć poranne sztywnienie przedramienia?

Ból- sztywnienie środkowego palca i całej ręki. Witam od 3 tyg rano po przebudzeniu odczuwam sztywnienie środkowego palca , po jakimś tygodniu poszła cała dłoń i przedramię .Co moze być przyczyną do jakiego specjalisty powinnam się udac? Dodam,że nei doznałąm żadnego urazu tej ręki , nie trenuje sportowo, kłoptów z kręgosłupem tez nigdy nie miała. Proszę o poradę .Podrawiam

Mogą to być objawy zespołu cieśni nadgarstka! Koniecznie USG nadgarstkai ocena funkcji tarczycy; Unikanie przeciążenia nadgarstka, ograniczenie dźwigania i prac fizycznych; ! Pełna konsultacja neurologiczna