O czym może świadczyć powiększony węzeł chłonny?

2 tyg temu bylam u lekarza ogolnego w sprawie powiekszonego wezla z boku szyji tak w polowie w miedzyczasie mialam infekcje lekarz zauwazyl czerwone gardlo i zapchany nosPowiedzial ze to wezel ruchomy w granicach 1,1,5 cm i jest zwiazany z wirusem.Potem przeszlam jeszcze grype zoladkowa potem zapchane zatoki teraz reszte kaszlu.wezel powiekszony 4 tyg. Czy to ze on jest nadal to jest dlatego ze od mies ciagle jakies niewielkie a jednak infekcje?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne jest wykonanie usgbwezla aby moc coś więcej powiedzieć.