Powiększony węzeł chłonny, zawroty głowy i podejrzenie zapalenia ucha

OKOLO 2,5 MIES TEMU,DOSTALAM SILNYCH ZAWROTOW GLOWYLEKARZ.STWIERDZIL ZAPALENIE UCHA,PRZEPISAL ANTYBIOTYK.NIE POMOGL ZROBILAM OGOLNE BADANIE KRWI,WYNIKI SA DOBRE ZNOW DO LEKARZA.NOWY ANTYBIOTYK.BARDZO POWIEKSZYL MI SIE WEZEL CHLONNY.NASTEPNY DOKTOR UCHO ANTYBIOTYK W KROPLACH DALEJ POWIEKSZONY WEZEL CHLONNY, NASTEPNY DOKTOR ZAPALENIE NERWU,MIESNIA SZYJI,I CHRONICZNE UCHA CALY CZAS MOWIE ZE MAM BARDZO POWIEKSZNY WEZEL .ODRETWIALA SKORE GLOWY ZA UCHEM.NIE WIEM JUZ CO MAM ROBIC,PO PROSTU BOJE SIE

Jest bardzo wiele przyczyn powiększonych węzłów chłonnych - jeśli przyczyną jest odczyn na infekcję, węzeł powinien zmniejszać się po leczeniu antybiotykiem. Pani obawy to lęk przed chorobą nowotworową - nie ma na co czekać, trzeba iść do onkologa - skierowanie nie jest wymagane. W poradni onkologicznej wykona Pani wszystkie badania i dowie się Pani, czy rzeczywiście było się czego obawiać. Może to też być infekcja dosyć oporna na dotychczasowe leczenie.