O czym może świadczyć poziom przeciwciał przeciw anty-tyreoglobulinie?

Dzien dobry, mam chorego tate na niedoczynnosc tarczycy od 30 lat, w chwili obecnej jest po 2 zawalach i choruje na migotanie przedsionkow, prawie codziennie ma arytmie, w obencych wynikach wyszlo ANTI TIROGLOBULINA 1252 co to oznacza i czy ma to zwiazek z arytmiami, dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Przeciwciała są związane z chorobą tarczycy, sugeruję kontrolę u endokrynologa.
Pozdrawiam