O czym może świadczyć słabe, brunatne krwawienie zamiast normalnego okresu?

Witam, po 10 dniowym spóźnieniu pojawiła się dziś u mnie miesiączka. W poprzednich cyklach spóźnienie sięgało maksymalnie 3 dni. Krwawienie jest jednak bardzo słabe, brzuch pobolewa nie tak intensywnie najzwyklejsze. Zastanawia mnie tez lekko brunatny odcień krawi. Dodam ze wykonałam już 3 testy ciążowe. Jeden 2 dni po planowanym terminie miesiączki, drugi tydzień po planowanym terminie miesiaczki i ostatni wczoraj. Wszystkie testy dały wynik negatywny. Choruję na niedoczynnosc tarczycy jednak wyniki są w normie. Co może być przyczyna takiego stanu?

Niestety zła praca tarczycy może powodować zaburzenia cyklu miesiączkowego. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.