O czym może świadczyć ucisk w głowie po lekkim wstrząsie mózgu?

Witam. 10 lat temu miałam wypadek samochodowy, doszlo podczas niego do urazu głowy. Z prawej strony, nad skronią miałam ogromnego guza, wymiotowalam. Na kilka godz po wypadku badał mnie chirurg, na przeswietleniu nic nie było. Stwierdził lekki wstrząs mózgu i wysłał do domu. Guz po kilku dniach się wchlonol. Teraz często w tym miejscu czuję ból, lekki ucisk i kłócie. Czy możliwe żeby po takim czasie coś się złego działo w mojej głowie? Jakiś krwiak, tętniak czy coś innego?

Dzień dobry!

Objawy po łagodnych urazach głowy bez utraty przytomności mijają stosunkowo szybko, najpóźniej w kilka tygodni po zdarzeniu. Wspomina Pani, że badania obrazowe nic nie wykazały.

Jeśli jednak teraz pojawiają się jakieś objawy, warto je skonsultować. Mogą mieć zupełnie inne źródło, bez związku z wypadkiem sprzed 10 lat.

Pozdrawiam!