O czym może świadczyć wydzielina z pochwy po wymrażaniu nadżerki?

witam 6,10 miałam wymrazana nadzerke wszystko bylo dobrze dnia 19,10 dostałam miesiaczke 26,10 bylam na kontroli wzytko sie goi ale od tego czasu mam sluz zabarwiony krwia i czasem odczuwam lekkie pobolewanie czy to normalne a nastepna kontrola dopiero 26,11

Lek. Michał Lenard

Takie objawy mogą się pojawić po zabiegu. Nie ma powodu do obaw, należy zgłosić się na wizytę kontrolna w wyznaczonym terminie. Pozdrawiam!