Czy proces gojenia po zabiegu wymrażania nadżerki przebiega prawidłowo?

witam tydzień temu mialam wymrazana nadzerke do tego czasu mialam uplawy po zabiegu a teraz juz ustapily po tych uplawach wyleciala mi taka biala galaretowata przybarwiona lekko krwia wydzielina i uplawy ustapuly juz ich nie mam czy ta nadzerka sie goi czy wszystko jest ok

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa i ocena w badaniu bezpośrednim