Upławy 2 miesiące po zabiegu zamrażania nadżerki a stosunek

Witam. Jestem dwa miesiace po zabiegu zamrazania nadzerki a ja nadal mam uplawy bylam u lekarza i lekarz gadal ze sie goi to bylo z jakis miesiac temu jak to mi powiedzial wczoraj z mezem sie kochalismy i dzis rano troche plamilam , czy maz mi naruszyl nadzerke i znow beda takie uplawy tak jak przed zabiegiem ? Prosze o rade wizyte mam dopiero za miesiac.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa wcześniej.