Zabieg zamrażania nadżerki a prawdopodobieństwo ciąży

Staram sie z mezem o dziecko od kilku m-cy.6.12.13r mialam okres,ok.dwa tyg.pozniej ginekolog wykryl nadzerke,na drugi dzien mialam zabieg zamrazania nadzerki.dzisiaj jest 13.01.14r okresu nadal nie dostalam,test robiony kilka dni temu wyszedl negatywny.Mam wzmozony apetyt,czasem czuje lekkie uklucia w dole brzucha.Prosze mi powiedziec czy mozliwe jest ze jestem w ciazy,ktorej moze lekarz nie dostrzegl i dokonal zabiegu usowania nadzerki?jesli tak to czy mogloby to zaszkodzic plodowi?co zrobic?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych. Sam zabieg mógłby spowodować uszkodzenie zagnieżdżonego zarodka, jednak byłoby to widoczne w trakcie badania.