O czym może świadczyć wynik morfologii 14-latka?

Witam, dzisiaj odebrałam wyniki morfologii czternastoletniego syna, martwią mnie monocyty - 13,3, eozynofile - 2,8, karnityna , 0,5. Proszę o interpretację tych wyników, bo do rana nie żadne z nerwów. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami, poza tym także z normami w danym laboratorium, proszę udać się koniecznie do lekarza pediatry