O czym świadczą bóle stóp?

Witam serdecznie chciałabym zapytać lekarza o stopy a mianowicie od kilku tygodni mam straszny ból w stopach palce są mocno czerwone a całe stopy bolesne zwykły dotyk powoduje straszny ból. Byłam w UK u lekarza i póki co stwierdziła że to ból psychosomatyczny, przepisał mi Amitrityline 10 mg biorę go już od 1.5 tyg ale poprawy nie ma a wręcz przeciwnie.Kilka lat temu miałam operacje żylaków początkowo myślałam że to powrót więc zaczęłam brać diohespan max, lekarz stwierdził że żyły są drozne więc

Lek. Katarzyna Szymczak

Ból faktycznie może mieć pochodzenie psychosomatyczne, a do pełnego działania leku potrzeba około 2-4 tygodni. Do rozważenia USG tętnic kończyn dolnych.
Pozdrawiam