Postępowanie przy żylakach macicy

WITAM PONOWNIE DZIEKUJE ZA SZYBKOM ODPOWIEDZ,TROCHE MI ULŻYŁO ŻE NIE TRZEBA USUNĄC MACICY ALE CO SIE ROBI JEŻELI SĄ TE ŻYLAKI NA MACICY CZY MOŻNA ZAŁAGODZIC TO LEKAMI CZY JEST INNY SPOSÓB BO CORAZ BARDZIEJ ODCZUWAM BÓL DOLNYM BOKU I BÓL PROMIENIUJE DO NOGI A CZY NP. MA WPŁYW JAKIŚ WKŁADKA HORMONALNA 'MIRENA' NA ŻYLAKI POWINNAM JA W TYM PRZYPADKU USUNĄC DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM

Mirena nie ma wpływu na żylaki nie trzeba usuwać Proszę zastosować diohespan max 2x1 tabl przez kilkanaście tygodni plus ew clexane 1 x 60 przez 3-4tyg. tyg Powinna sie pani zgłosić do badania ginekologicznego i leczyć sie pod kontrolą lekarza