Żylaki a stosowanie Diohespan Max

Witam ! Mam problem z żylakami na prawej nodze. Obecnie biorę Diohespan Max jest trochę lepiej ,ale po posmarowaniu tego miejsca Venożelem miejsce to zrobiło sie czerwone i czuje gorączkę w tym miejscu a skora sucha jak pergamin.Czy to jest normalne? Proszę o jakąkolwiek poradę.Z góry dziękuję.

Leki flebotropowe mają tylko działanie wspomagające. W leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej polecam postępowanie zabiegowe (klasyczne usunięcie żylaków, EVLT, SVS, skleroterapię itd) lub noszenie do końca życia wyrobów uciskowych II klasy ucisku. Proszę pamiętać, iż nieleczone żylaki mogą prowadzić do powstania owrzodzeń żylnych.