Jak postępować po usunięciu żylaków powrózka nasiennego?

Dzień dobry, miesiąc temu przeszedłem operacje żylaków powrózka nassiengo metodą laparoskopową, jednak nie czuje się dobrze i stąd moje pytanie. Czy diohespan max może pomóc ? przecytałem na paru forach, że urolodzy je przepisywali jednak przed operacją. Praktycznie cały czas czuje się jak przed operacją, cały czas czuje mocny dyskomfort w podbrzuszu, pachwinie, przywodzicielu i udzie, który często zamienia się w ból, dodatkowo cały czas boli mnie jądro, Nie wiem czy urolog u którego byłem na wizycie i który mnie operował dobrze ocenił mój stan, ponieważ przez 11 miesięcy zanim wykryto u mnie żylaki, ból występował cały czas, podczas wstawania, chodzenia o uprawianiu sportu nie było nawet mowy, każdy ruch nie tylko w sporcie wymagający "napięcia" powodował nieprawdopodoby ból. Teraz ponad mięsiac po operacji zaczynam się tym mocno martwić ponieważ to co powiedział urolog na razie kompletnie się nie sprawdza, dodtkowo dwóch moich znajomych mieli też tą operację i jeden po 3 tygodniach drugi po miesiącu mógł wrócic do uprawianiu sportu a ja miesiąc po operacji cały czas odczuwam dyskomofrt niezależnie od tego co robię, czy siedzę czy chodzę czy leże obojętne co bym nie robił. Być może mój urolog nie wziął pod uwagę w jakim stanie byłem przed operacją. Żylaki powrózka nassienego operuje minimum dwa razy w tygodniu zapewniał, że operacja się udała jednak obawaim się, że podszedł do mojej osoby powierzchownie. Dodam, że zanim trafiłem do urogola byłem u bardzo dobrych ortopedów i fizjoterapeutów, którzy nie byli w stanie mi pomóc w żaden sposób ponieważ cały czas zakładali, że to uraz sportowy. Być może powinienem zrobić jeszcze raz badanie doplerowskie ? i iść z nim do innego urologa ? a może skoro w takim stopniu i przez tak długi okres żylaki uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie powinienem dać sobie więcej czasu, może aby ból i dyskomfort minął muszę poczekać aż żylaki całkowicie się wchłoną ? może spróbować diohespan max ? aby teraz dodatkowo wspomóc krążenie w żyle jądrowej ? Proszę o porady oraz odpowiedz czy zażywanie diohespan max mogłoby pomóc w moim przypadku.

Nie sądzę aby ten lek pomógł, najlepiej byłoby zwrócić się do urologa, który wykonywał zabieg na konsultację. Nie powinien pan odczuwać tego typu dolegliwości po wykonanym zabiegu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.