O czym świadczą drgania mięśni?

Witam, otóż ostatnimi czasy mam dziwne problemy z mięśniami. Leżąc i chcąc podnieść się powoli, jakbym robił brzuszki, czuję jakbym się trząsł. W pewnych pozycjach trzęsie mi się dłoń. Gdy podtrzymuje ciało jedną ręką w pozycji jakbym chciał robić pompki, czuję ze trzęsie mi się ręką. Jest to bardzo uciążliwe :( Mam 18 lat, od kilku miesięcy biorę lek Izotec, posiadam również częste bóle dolnej parti pleców (siedzący tryb życia). Wiadomo co to może oznaczać? Do jakiego lekarza mógłbym się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postepowanie.