Ból pod lewym żebrem po zjedzeniu posiłków

Witam, od kilku miesięcy, gdy się najem występuje u mnie ból pod ostatnim lewym żebrem w miejscu, w którym znajduje się jego koniec. Gdy gwałtownie wstanę z pozycji leżącej łapie mnie straszny kłujący, paraliżujący na kilka sekund ból, gdy przyciska brzuch pod samym żebrem w pozycji stojącej, czuję jakby coś przesuwało się w środku w górę. Co to może być i do jakiego lekarza powinnam się udać? Z góry dziękuję za odpowiedź, bardzo zależy mi na czasie.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego , po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.