Kłujący ból pod lewym żebrem i ból w okolicy nerki

Mam następujący problem. Od lipca czułam kłujący ból pod lewym żebrem. Nie był stały, pojawiał się i znikał bez jakichkolwiek przyczyn. Poszłam do internisty i pani doktor zapisała mi Controloc. Wzięłam 1 tabletkę i czułam, że ból się wzmaga i do tego zaczęło boleć mnie w okolicy lewej nerki. Przerwałam przyjmowanie leku, bo trafiłam z Córką do szpitala. Ból ustąpił, pojawia się zdecydowanie rzadziej, ale czułam ból w okolicy nerek. Co może być przyczyną i jakie kroki podjąć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.