Kłujący ból pod lewym żebrem i głośne bulgotanie w brzuchu

Witam, od pewnego czasu odczuwam kłujący ból pod lewym żebrem. Ból następuje nagle i po chwili ustępuje. Zauważyłam także bardzo głośne bulgotanie w brzuchu, co jest dla mnie bardzo wstydliwe. Występują też ciągłe gazy i odbijanie po każdym posiłku. Miałam zrobione USG i badanie krwi (ALT, AST, Amylaza oraz Amylaza w moczu) jednak nic nie wykazało. Występowała także zgaga jednak ta dolegliwość ustała. Lekarz zalecił przyjmowanie leku Controloc. Bulgotanie utrzymuje się już przynajmniej rok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.