Bulgotanie w brzuchu a bolesność okolicy żeber

Od ponad roku mam problem z głośnym bulgotaniem w brzuchu. Często pojawia się też jakby pękanie pęcherzyków w dolnym odcinku jelit. Występuje to po każdym posiłku, do mniej więcej 3 godzin. Dodam, że nie piję gazowanych napoi, nie jem potraw wzdymających, nie jem też za tłusto. Parę miesięcy temu występował także ból z lewej strony pod żebrami, jednak po lekach które zlecił lekarz ból ustąpił. Miałam robione USG, badanie krwi i moczu ale wszystko jest prawidłowo. Bardzo proszę o pomoc.

Nie da sie Pani problemów rozstrzygnąć w ramach odpowiedzi na stronie internetowej. Wymaga Pani konsultacji u doświadczonego gastroenterologa. Należałoby też zbadać w Pani skład flory jelitowej.