Wydzielina z pępka o nieprzyjemnym zapachu, kłujący ból pod lewym żebrem, częste gazy i głośne bulgotanie w brzuchu

Witam, zauważyłam śmierdzącą wydzielinę z pępka. Od pewnego czasu odczuwam kłujący ból pod lewym żebrem, częste gazy, głośne bulgotanie w brzuchu, odbijanie. Miałam robione badanie krwi i moczu oraz USG- wszystko prawidłowo.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, być może przyczyną Pani dolegliwości ze strony układu pokarmowego jest zła dieta, proszę stosować dietę bogatobłonnikową, unikać smażonych ciężkich potrwa. Jeśli po kilku tyg. Jej stosowania dolegliwości nie ustąpią, proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym.