Dlaczego mam kłujący ból pod lewym żebrem?

Witam Od jakiś paru tygodni zauważyłam ze mam kłujący ból pod lewym żebrem oraz sporadycznie (zdarzyło sie trzy razy) zauważyłam krew na kale. Jakie badania mam wykonać i co to może być? Proszę o pomoc Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Przyczyn może być wiele, konieczne będą dodatkowe badania i prawdopodobnie konsultacja gastrologiczna. Sugeruję najpierw wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!