Co może oznaczać dyskomfort w kolanach?

Witam. Od kilku dni czuję dyskonfort w obu kolanach. Nieprzyjemne, rwące uczucie pojawia się tuż przed snem, gdy znajduję się już w pozycji leżącej. Strasznie się wtedy wiercę i nie wiem co mam zrobić z nogami. Raz zginam i za chwilę maksymalnie prostuje nogi w kolanach (tak jakbym się przeciągała) co daje mi ukojenie na dosłownie parę sekund, potem znów to dziwne, niedające spać uczucie powraca. Podkreślam, że pojawia się to tylko w pozycji leżącej, czasem dopiero nad ranem. W pozycji stojącej, w ruchu - wszystko jest w porządku. Na kilka godzin pomaga mi Fastum. Dziś wyczułam cieplejsze miejsca tusz nad rzepką (łuk) i zaraz pod nią, po obu stronach (coś na kształt strzałki skierowanej w dół). Do tego zauważyłam, że lekko sinieją mi stopy i występuje przy tym takie uczucie jakby były ni zdrętwiałe ni opuchniete. Nie wiem jak mogę to dokładniej opisać. W najbliższym czasie nie mam możliwości udania się do specjalisty.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne