Ból w klatce piersiowej podczas zmiany pozycji
Witam, od jakiegoś czasu mam mocne bóle w klatce wystepują one tylko w jednej sytuacji- podczas zmiany pozycji szczególnie nagle ze stojącej/siedzącej na leżącą wtedy łapie mnie mocny ból w klatce i okres bezdechu trwa to kilka sekund i unormowuje się, nie występuje po wysiłku, w ekg rtg płuc morfologia wszystko w normie, lek. rodzinny rozpoznał mi nadcisnienie I stopnia przepisał walsacor jednak bóle były też przed przyjmowaniem leku, z czym najprawdopodobniej może to mieć związek?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Objawy mogą wskazywać na choroby przełyku - zapalenie/refluks. Sugeruje wizytę u gastroenterologa.
Pozdrawiam