O czym świadczą naczynia domózgowe z kompleksem I-M do około 0,6mm?

Witam :( Może ktoś się zna na wynikach badań usg tętnic szyjnych: Naczynia domózgowe z kompleksem I-M do około 0,6mm. Poza tym t.t szyjne i ich podziały prawidłowe. W t.t szyjnych wewnętrznych dogłowowe, o prawidłowym, wąskim spektrum obustronnie przyspieszone. Przepływy w t.t kręgowych dogłowowe, symetryczne, o prawidłowym wąskim spektrum obustronnie przyspieszone. Nasilone cechy krązenia hiperkinetycznego. Zmagam się z ogromnymi szumami usznymi. Szum jest na wysokim poziomie natężenia

Lek. Tomasz Budlewski

Im mieści się w normie. Konieczna dalsza diagnostyka krążenia hiperkinetycznego. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie