O czym świadczą nocne zawroty głowy i mdłości oraz ból głowy pojawiający się przy wstawaniu?

Witam.O czym świadczą nocne zawroty głowy i mdłości oraz ból głowy pojawiające się przy wstawaniu?Dodam, że kilka razy w ciągu roku takim objawom towarzyszyło omdlenie.Morfologia ok.,mocz także poza ph 8.7, kreatynina 0.78( co półroczne badania z powodu powikłanej torbieli). Z góry dziękuję za chęć pomocy.

Wskazana konsultacja laryngologiczna albo neurologiczna u kogoś kto zajmuje się zawrotami.