O czym świadczą pęcherze na rękach?

Kiedy zacząłem pracować w przemyśle samochodowym na palcach zauważyłem pęcherzyki z "płynem", nie pracuje 4 dni bo mam urlop i pęcherzyki popękały, widocznie w ich miejscu zeszła mi skóra. Pracuje w rękawiczkach. Co mi dolega?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy związane z wypryskiem kontaktowym w związku z substancjami z którymi ma Pan kontakt w pracy. Sugeruję kontrole u dermatologa.
Pozdrawiam